Přejít na stránky Ticketpro.cz

Rozvrkočení: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Adresa:

Praha 1, Mariánské náměstí 1

Termín: 23.3.2016

23březen středa 19:30

Žánr: koncertypop

Umělci: Ondřej Havelka


Koncertní show věnovaná 110. výročí narození tří legend úsvitu naší moderní populární hudby!

Když jsem před časem avizoval našim fanouškům, návštěvníkům našich koncertů i koncertním pořadatelům, že pro sezónu 2005/2006 chystám se svým orchestrem Melody Makers koncertní show, která bude věnována tvorbě Jaroslava Ježka a pánů Voskovce a Wericha, všichni byli nadšeni.

Dělalo mi to velkou radost, dokonce musím říci, že tak pozitivní reakce jsem snad ani nečekal. Je to důkaz, že písničky V+W+J stále mají lidem co říct, pořád je baví. Jejich nadčasové kvality nejsou jen lahůdkou pro odborníky, ale svým vtipem, nápaditostí a hlavně neodolatelným humorem oslovují nejširší publikum.

Takže jsme se (my fandové písní Osvobozeného divadla) konečně dočkali - v roce 2015 uplynulo 110 let od narození Jiřího Voskovce a Jana Wericha a v roce 2016 slavíme stejné výročí v případě Jaroslava Ježka. To je pochopitelně ten nejlepší důvod se k jejich dílu znovu vrátit a věnovat mu patřičnou pozornost.

Zkrátka nejlépe oslavíme legendy české populární kultury tím, když uděláme vše proto, "aby byla sranda", jak s oblibou definovali účel svého celoživotního úsilí právě pánové Voskovec+Werich…uvedl Ondřej Havelka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rozvrkočení: Ondřej...

ValentinskaPraha (52 metrů)

The Emblem HotelPraha (75 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (90 metrů)