Ben Harper & The Innocent Criminals v Praze

Ben Harper & The Innocent Criminals v Praze

Adresa:

Praha 8, Pernerova 652/55

Termín: 28.9.2016
Vstupné:

990 Kč

28září středa 20:00

Žánr: koncertyrockbluesfolk

Umělci: Ben Harper


BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS POKRAČUJÍ V ÚSPĚŠNÉM NÁVRATU NA KONCERTNÍ PODIA A OZNAMUJÍ EVROPSKÉ TERMÍNY V ROCE 2016, MEZI KTERÝMI NECHYBÍ ANI PRAHA, KDE SE BEN HARPER & THE INNOCENT CRIMINALS PŘEDSTAVÍ 28. ZÁŘÍ 2016.

Od roku 1993, kam sahají jejich kořeny, byli Innocent Criminals (hráč na perkuse Leon Mobley, baskytarista Juan Nelson, bubeník Oliver Charles, klávesista Jason Yates a kytarista Michael Ward) zapojeni do většiny projektů Bena Harpera, a to až do roku 2008, kdy se skupina na delší dobu odmlčela.

Kapela po dobu své aktivní činnosti cestovala po celé zeměkouli v podstatě bez přerušení, počet jejích fanoušků se neustále rozrůstal především díky strhujícím živým vystoupením a řadě uznávaných studiových alb, včetně titulů Fight For Your Mind, The Will to Live, Burn to Shine, Diamonds on the Inside a na cenu GRAMMY® nominovaného alba Lifeline, které bylo jejich dosud posledním společným dílem z roku 2007.

Innocent Criminals podpořili Bena a The Blind Boys of Alabama v rámci jejich společné nahrávky „There Will Be a Light", která v roce 2004 získala dvě ocenění Grammy.

Nové album Bena Harpera & The Innocent Criminals nazvané „Call It What It Is" je břitká, výrazná a poetická deska, která může pocházet jen od těchto dlouhodobých spoluhráčů a spolupracovníků tvořících jeden z nejdynamičtějších, nejsoudržnějších a zásadních souborů současné populární hudby.

Benjamin Chase „Ben“ Harper (* 28. října 1969, Claremont, Kalifornie, USA) je americký kytarista, zpěvák a autor písní, dvojnásobný držitel hudební ceny Grammy. Specializuje se techniku tzv. slide kytary. Na kytaru hraje už...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ben Harper & The...

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 239 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (309 m)