Bertram: Commedia dell´Arte

Bertram: Commedia dell´Arte

Adresa:

Praha 1, Řetězová 7

Termín: 19.1.2016

19leden úterý 19:00

Žánr: divadlokomediální


Komediální společnost BERTRAM věnující se odkazu Commedia dell´Arte Vás provede večerem plného témat ze staré Prahy, přičemž ve druhé části pořadu můžete též zadat vlastní téma z publika.

Komediální společnost BERTRAM věnující se odkazu Commedia dell´Arte Vás provede večerem plného témat ze staré Prahy, přičemž ve druhé části pořadu můžete též zadat vlastní téma z publika. Commedia dell´Arte je prastaré a polozapomenuté umění pocestných komediantů. Již od konce 18. st. na něj sedá prach a právě díky tomu má dnešní době tolik co říct.

Divadelní společnost Bertram rozdmýchává vítr, který více než dvě století určoval směr plavby západního divadla. Vítr, který se rodí v nehybných tvářích masek Commedie dell´Arte.Těšit se můžete na postavy jako Arlecchino, Pantalove, Inamorati, Capitano, Dottore, Zanni, Pulcinella a další.

Umělecký vedoucí: Janko Polák.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bertram: Commedia...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (153 metrů)

ValentinskaPraha (211 metrů)

The Emblem HotelPraha (225 metrů)