Elton John

Elton John

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2345/17

Termín: 26.11.2016

26listopad sobota 20:00

Žánr: koncertypop

Umělci: Elton John


Anglický popový zpěvák, skladatel a klavírista Elton John potvrdil termín svého pražského koncertu – představí se 26. listopadu 2016 v pražské o2 areně. v doprovodu své kapely představí největší hity.

ELTON JOHN je jedním z nejúspěšnějších sólových umělců v historii populární hudby. Je znám díky hitům jako „Rocket Man“ a „Tiny Dancer“ z počátku 70. let, ale jeho profesionální kariéra trvá již více než 40 let. K jeho nejznámějším hitům patří též písničky „Daniel“, "Candle In Wind“, „I´m Still Standing“ nebo „Can You Feel The Love Tonight“, která byla oceněna Oscarem a zazněla v nejúspěšnějším animovaném filmu všech dob: "Lví král".

Celkem se jeho nahrávek po celém světě prodalo více jak 200 milionů kopií! Elton John se však proslavil i svými dalšími aktivitami - podporou charitativních projektů, založením nadace na pomoc nemocným AIDS i bojem za legalizaci sňatků mezi osobami stejného pohlaví. Zpěvák, skladatel a klavírista Sir Elton Hercules John, nositel Řádu britského impéria, se narodil 25. března v roce 1947 v Londýně.

Původně se jmenoval Reginald Kenneth Dwight, ale v roce 1972 si nechal úředně změnit jméno na Elton Hercules John, přičemž prostřední jméno Hercules používá jen velmi zřídka. Do Prahy se vrátí po třech letech od své poslední návštěvy, kdy nadchl diváky ve vyprodané O2 areně. Poprvé se u nás představil v roce 1984 v Paláci kultury.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Elton John

Wellness Hotel STEPPraha (782 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.6 km)

Žižkovská televizní věžPraha (4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (4.1 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (5.1 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (3 km)