Rihanna v Praze

Rihanna v Praze

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 26.7.2016
Vstupné:

1 490 - 2 190 Kč

26červenec úterý 20:00

Žánr: koncertyRihannapopR&B

Umělci: RihannaBig Sean


Zpěvačka Rihanna se 26. července 2016 potřetí vrátí do Prahy, kde vystoupí v O2 Areně. (Změna termínu i místa konání - původně měl koncert proběhnout o den později na fotbalovém stadionu Slavie)

Turné začne 26. února příštího roku v kalifornském San Diegu, Praha je až v závěrečné fázi turné, které končí 12. srpna v Curychu. Celkem svou show předvede na jedenácti koncertrech.

Rihanna, která letos slaví 10. výročí zahájení své kariéry, na koncertech představí své nové album Anti, které by mělo vyjít 27. listopadu v digitální podobě, o týden později i na fyzických nosičích. V rolích předskokanů pražského koncertu vystoupí kanadský R&B zpěvák The Weeknd a americký rapper Big Sean.

Třiadvacetiletá Rihanna, narozená jako Robyn Rihanna Fenty, pochází z Barbadosu a její tvorba je ovlivněna popem, R&B, reggae nebo dancehallem. Rihanna se po světě proslavila hity jako ‘Pon de Replay’, ‘SOS’, ‘Unfaithful’,...
Sean Michael Leonard Anderson, spíše známý jako Big Sean, je americký rapper. Od roku 2007 je upsán společnosti GOOD Music. Jeho nejúspěšnější písní je

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rihanna v Praze

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.7 km)