Pražský Výběr

Pražský Výběr

Adresa:

Praha 9, Ocelářská 460/2

Termín: 7.12.2016
Vstupné:

590 - 990 Kč

7prosinec středa 20:00

Žánr: koncertyrock

Umělci: Pražský Výběr


Pražský Výběr: eR - Last or Forever?

Ke skupině Pražský Výběr nikdy nepatřil ve spojitosti s hudební scénou ani nijak jinak přívlastek NORMÁLNÍ. Nejen touto výraznou odlišností se určitě bude vyznačovat i skutečně ABNORMÁLNÍ mimořádný koncert eR – Last or Forever.

O tom, že se bude jednat o vskutku “Jiný” koncert, zásadně čeřící jinak klidné vody zaběhlých koncertních pořádků, svědčí nejen účast skvělých, a v mnoha případech i světově proslulých hostů, ale i začlenění Českého národního symfonického orchestru preludujícího mj. symfonické aranže výběrovského materialu, a dá-li Bůh i světoznámého zpěváka - provokatéra, který svého času fascinoval doslova celou planetu. Repertoár je tvořen výběrem z nejslavnějších písní kapely i  z několika skladeb ze zbrusu nového CD Pražského Výběru s názvem eR.

Abnormalitu projektu podtrhne šokantnost scény s použitím nevšedních efektů i vlastní dramaturgické zpracování. Projekt je i pro svou technickou a organizační náročnost unikátní a nebude se již nikdy opakovat.

Proč eLast or Forever? Zarytí příznivci Pražského Výběru si jistě vzpomenou na Kocábova slova reagující na 5-ti letý zákaz činnosti kapely v období normalizace: „kapela natočila desku Pražský Výběr, nyní už jen Výběr, pak logicky Běr, pak ea pakšmytec“. CD Běr vyšlo v roce 1996 a nyní po dlouhých 20ti letech se konečně můžeme těšit, dá-li Bůh, na eR. To také souvisí s druhou částí názvu projektu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pražský Výběr

Wellness Hotel STEPPraha (415 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.2 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.7 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.7 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.7 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.7 km)