Tajemství bájného kontinentu Atlantidy nepřestává lidstvo vzrušovat už od starověku. Atlantida je nejspíš jenom legenda, sen,  jehož obrysy rozmazal čas, ale má-li naše civilizace přežít, potřebuje sny, potřebuje ideály, potřebuje pocit, že ještě má smysl o se něco snažit.

„V tej hĺbke je niečo z nás…“ (z textu Kamila Peteraje k písni Atlantida)

Tvůrci mimořádně úspěšného muzikálu Osmý světadíl přicházejí s dalším výjimečným hitmuzikálem Atlantida s nejznámějšími písněmi Mira Žbirky.

Písničky jednoho z největších hitmakerů československé pop music doprovázejí tajemný napínavý příběh skupiny mladých lidí na cestě za dobrodružstvím, která vždy bývá také cestou k poznání sebe sama. Ve skrytu duše se každý z účastníků výpravy vydává hledat něco jiného, postupně se pak místo bájné civilizace odkrývají jejich pečlivě střežená tajemství...

Muzikál Atlantida nabízí vedle hitů Mira Žbirky a strhujícího děje velkou, energií nabitou podívanou, kterou jsou inscenace režiséra a choreografa Jána Ďurovčíka pověstné. Už nástin příběhu prozrazuje, že Atlantida vyžaduje velmi neotřelé scénografické řešení. Herecký tým je opět sestavený z největších muzikálových talentů, za nimiž diváci na muzikály Divadla Kalich tak rádi chodí.

Obsazení:

JERRY     Jan Kříž / Petr Novotný
MILAN     Tomáš Savka
ANDREJ     Oldřich Smysl
MARTIN     Roman Tomeš / Tomáš Lobl
SOFIA     Michaela Doubravová / Alžbeta Bartošová
BREJNY     Markéta Procházková
MAJKA     Marie Blahynková / Věra Vodičková

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5červen sobota 10:00

Princové jsou na draka

, Českomoravská 2420/15a Divadlo

23říjen sobota 14:00

Funny girl

, Václavské nám. 56 Divadlo

Ubytování v okolí akce Atlantida

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (446 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (836 metrů)

The Emblem HotelPraha (866 metrů)