15 let na stezce kamarádství: Monkey Business

15 let na stezce kamarádství: Monkey Business

Adresa:

Praha 4, Podolské nábřeží 3/1184

Termín: 21.5.2015
Vstupné:

vstupné se bude postupně zvyšovat

21květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopfunky

Umělci: Monkey BusinessIva BittováMarta KubišováOndřej Havelka


Populární kapela Monkey Business oslaví letos již patnáct let na hudební scéně. Jarní část velmi úspěšného turné, které má název 15 let na stezce kamarádství, vyvrcholí dvěma velkými koncerty pod širým nebem. Oslavy vypuknou 21. května v Praze ve Žlutých lázních a 29. května v Brně na hradě Špilberk.

Slavit se bude ve velkém stylu. Naživo totiž přivítají - jako již tradičně - několik zvučných hostů. V Praze to bude legendární Marta Kubišová, nestárnoucí „melody-maker“ Ondřej Havelka a první dáma české alternativy Iva Bittová. V Brně poté vystoupí společně s Bittovou i Ewa Farna. Ovšem ani to není všechno, kapela v čele s Romanem Holým slibuje totiž další speciální hosty jako překvapení.

Tou nejzásadnější informací pro fanoušky je beze sporu fakt, že MB na obou koncertech pokřtí nové album „Sex and sport? Never!“, které se rovněž bude na místě premiérově prodávat. Stejnojmenný singl z ní již koluje v rádiích. Kapela navíc piluje speciální program, který mapuje patnáctiletou historii a postupně ho doplňuje o písně z nové desky.

Oba koncerty rozjede v roli předkapely od 18:00 skupina Ohm Square. Po nich již nastoupí  Monkey Business. Budeme se těšit a věřte nám, že kdo nepřijde, s tím si to vyřídíme!

Monkey Business je přední česká hudební a koncertní skupina hrající pop a funk. Vedle J.A.R. a Sexy Dancers je dalším projektem multiinstrumentalisty a producenta Romana Holého.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 15 let na stezce...

VIPliving HouseboatPraha (239 metrů)

Union Hotel PraguePraha (583 metrů)

Royal Court HotelPraha (1 280 metrů)