Přejít na stránky Ticketpro.cz

Maksim Mrvica

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 4

Termín: 18.4.2018 19.4.2018

18duben středa 19:00

Žánr: koncertypop


MAKSIM MRVICA POPRVÉ V PRAZE - Maksim Mrvica ve své dosavadní karieře prodal víc než 4 miliony alb po celém světě a stal se tak nejprodávanějším crossover pianistou. Jeho alba dosahují zlaté a platinové prodeje v mnoha zemích na celém světě, předevšim v zemích Dalekého východu.

MAKSIM MRVICA POPRVÉ V PRAZE

Maksim Mrvica ve své dosavadní karieře prodal víc než 4 miliony alb po celém světě a stal se tak nejprodávanějším crossover pianistou. Jeho alba dosahují zlaté a platinové prodeje v mnoha zemích na celém světě, předevšim v zemích Dalekeho vychodu.  Svym obzvlašť energickým vystoupením Letu čmelaka od Rimsky - Korsakova se zasloužil, aby ročně ocenění za nejlepší amatérský vykon tohoto díla nesl prave jeho jméno.

Slavny umělec uskutečni svůj klasicky koncert v pražskem divadle Hybernia 14. 05. 2015 od 20:00 hodin na kterem bude prezentovat své 11. album Mezzo e Mezzo.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Maksim Mrvica

Tyn Yard ResidencePraha (347 metrů)

The Emblem HotelPraha (742 metrů)

ValentinskaPraha (864 metrů)