Přednášky v Nové budově Národního muzea

Přednášky v Nové budově Národního muzea

Termín: 14.5.2017 18.5.2017

14kvě - 18kvě celý den

Žánr: ostatní akcepřednáškypřednáškybesedazdarma


MINERALOGICKÁ URČOVACÍ BESEDA

14. 5. 2017, 10.00 hod.

Přírodovědecké muzeum, mineralogicko-petrologické oddělení a Společnost Národního muzea Vás zvou na určovací besedu. Akce se koná v přednáškovém sále „H“ v Nové budově Národního muzea. Všichni zájemci jsou zváni na přátelské posezení s odborníky i amatérskými mineralogy. Budou zde prezentovány uplynulé i budoucí události v daném oboru, sběratelské zážitky a objevy ostatních kolegů a v neposlední řadě si jako vždy budete moci nechat určit své nálezy pracovníky z Národního muzea.

Kontakt: Lukáš Zahradníček (lukas_zahradnicek@nm.cz)

Vstupné zdarma

 

Mgr. Magdaléna Musilová: PUTOVÁNÍ KOUZELNÝM ISLANDEM

16. 5. 2017, 17.30 hod.

Island – ostrov zaslíbený pro každého geologa. Země OHNĚ A LEDU ležící na rozhraní dvou litosférických desek. Gejzíry, vodopády a sopky kam jen oko dohlédne. Přijďte si poslechnout přednášku o výletu dvou českých holek za poznáním opěvované krásy Islandu. Geologie a ochutnávka islandských dobrot zaručena!

Přednáškový sál „H“.

Vstupné zdarma

 

OUTLONI – PROKLETÍ ROZTOMILOSTI

18. 5. 2017, 18.00 hod.

Kukang je indonéský název pro outloně váhavého a stejně byl nazván Kukang Rescue Program. Cílem programu je ochrana tohoto druhu poloopice, který je kvůli své roztomilosti stále loven a prodáván jako domácí „mazlíček“. Program provozuje záchranné a rehabilitační centrum pro zabavené outloně. S programem a možnostmi, jak ho podpořit, Vás seznámí František Příbrský, koordinátor programu a terénní pracovník Zoo Ostrava.

Vstupné zdarma

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přednášky v Nové...

Hotel Royal Plaza Praha 2 (171 metrů)

Hotel Mušketýr Praha 1 (198 metrů)