Přejít na stránky Ticketpro.cz

Cyrano

Adresa:

Praha 1, Opletalova 5/7

Termín: 8.3.2018

8březen čtvrtek 19:00

Žánr: divadlo


CYRANO- L‘ubomír Feldek

Nádherný historický příběh plný hrdosti a lásky, který nikdy nezestárne! Cyrano - muž bez bázně a hany, je legendární postavou, symbolem cti, odvahy a mužnosti, gaskoněc s proslule dlouhým nosem, který se na smrt zamiluje do své sestřenice Roxany. Své city se jí ale neopovažuje přiznat, a tak smutně přihlíží, jak se Roxana zhlédne v krásném, ale hloupém Kristianovi…

Touha a nenaplněná láska na pozadí válečných bojů… Silný příběh umocněný romantickými písněmi a famózní hudbou Ondřeje Brzobohatého aneb slovy autora L´ubomíra Feldeka: „Rostandov Cyrano pod Roxaniným balkónom deklamuje – môj spieva. Spev pod balkónom je taký starý ako poézia,  hudba  a láska“.

Hrají: Ernesto Čekan, David Gránský/ Přemysl Pálek, Eva Burešová/ Charlotte Doubravová, Petr Vágner, Jiří Chvalovský, Petr Semerád, Vojtěch Hájek, Michal Roneš, Petr Oliva, Karel Hábl, Antonín Hardt, Tomáš Slavíček, Dagmar Čárová, Pavlína Mourková, Pavla Procházková.

Režie:  Hana Gregorová – Katarína Šulajová
Hudba: Ondřej Brzobohatý
Texty písní: L‘ubomír Feldek

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cyrano

Royal Court ApartmentsPraha (835 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (858 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (975 metrů)