Přejít na stránky Ticketpro.cz

Frido Kahlo - Kabaret

Adresa:

Praha 1, Opletalova 5/7

Termín: 4.4.2015

4duben čtvrtek 01:00

Žánr: divadlo


Frida Kahlo-Kabaret života

Inscenace Frida Kahlo - Kabaret života je inspirovaná životem slavné mexické malířky a aktivistky, která proslula nejen jako umělkyně, ale známými se staly také její životní osudy. Díky slavnému „oskarovému" filmu se Frida dostala i do povědomí širší veřejnosti.

Frida během života prošla mnoha těžkými zkouškami, ale nikdy neztratila chuť žít dál. Slavné jsou její milostné eskapády s mnoha slavnými muži i ženami své doby. S Fridou neprojdeme jen příběhem jejího života, ale také dějinným obdobím, které mělo vliv na utváření dnešního světa.

Představení je ozdobeno temperamentní mexickou hudbou a nechybí ani humor a nadhled. Inscenace Frida Kahlo - kabaret života , volně navazuje na inscenaci Edith Piaf - milovat k smrti. Kterou vytvořil stejný inscenační tým a která si udržuje zájem publika již jedenáctou sezónu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Frido Kahlo - Kabaret

Royal Court ApartmentsPraha (835 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (858 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (975 metrů)