Přejít na stránky Ticketpro.cz

Největší galavečer profesionálního boxu K1 2014

Adresa:

Praha 1, Štepánská 61

Termín: 30.12.2014

30prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: sportsportbox


Tímto galavečerem bychom chtěli vrátit tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu.

Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a tím se chceme držet i v roce 2014. Na galavečeru, stylizující se do 30. let, se v ringu utkají např. Lukáš Konečný, Roman Kracík, Luboš Šuda, Petr Kareš – mistr světa v K1 2013, Jiří Apeltauer – dvojnásobný mistr České republiky v kickboxu a mistr světa WKA 2002 a mnoho dalších.

Slavnostní chvilkou na tomto galavečeru bude ukončení kariéry a poslední zápas v profesionálním boxu jedné z legend tohoto sportu Romana Kracíka.

Dále se pak diváci mohou těšit na definitivní rozloučení s českými fanoušky našeho nejúspěšnějšího profesionálního boxera Lukáše Konečného.

Lukáš Konečný se v ringu představí na několik kol se svými historicky největšími soupeři, se kterými sváděl nezapomenutelné souboje.

Největší galavečer profesionálního boxu a K1 proběhne 30.12.2014 od 19.00 v pražské Lucerně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Největší galavečer...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (735 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (800 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (865 metrů)