The Subways

The Subways

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 8.3.2015
Vstupné:

733 – 790 Kč

8březen neděle 21:00

Žánr: koncertyRock Indie Praha

Umělci: The Subways


The Subways zůstávají stále jednou z nejzajímavějších koncertních kapel, která strhuje davy svým výbušným rockovým zvukem a divokou pódiovou show. V neděli 26. března představí v Lucerna Music Baru své nové album Uncertain Joys, které vyjde v lednu 2023.

Příběh The Subways se začal psát v roce 2005, kdy bylo Billymu, Charlotte a Joshovi v průměru pouhých 18 let. Na mezinárodní hudební scénu vtrhli se svým debutovým albem Young For Eternity a singlem Rock & Roll Queen. I díky účinkování v americkém teenagerovském seriálu THE OC a ve filmu Guye Ritchieho London Gangster „RocknRolla“ se stali stálicí rockových playlistů na Spotify.

Doors 20:00 Start 21:00

VÍCE INFORMACÍ ZDE

The Subways je anglická indie-rocková kapela, která byla založena v roce 2003 Billem Lunnem, jeho přítelkyní Charlottou Cooper a Joshem Morganem jako Platypus. V roce 2004 vyhráli na festivalu Glastonbury soutěž talentů a o rok později...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Subways

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (703 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (769 metrů)

The Emblem HotelPraha (849 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (674 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (469 m)