Farma v jeskyni: Divadlo

Farma v jeskyni: Divadlo

Termín: 22.12.2014

22prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomediegroteska


Hra na herce a diváky, která své hráče může přehrát, ale které se nemůžeme nezúčastnit. Inscenace vychází z dech beroucí vitality rytmů a tanečních kroků afrobrazilských otroků. Společnost komediantů pořád hraje hru o vzkříšení býka ve světě, kde kultura umírá.

Groteskní komunita herců se svým Capitão a Vaqueirem čelí světu konzumentů – diváků, se kterými neustále bojuje. Co se stane, když člověk ztratí svoji kulturní identitu a s ní zdroje vitality a smysl života? Ironicky nazvaná inscenace Divadlo je jako černá mše, která porušuje hranice mezi těmi, kdo se dívají a těmi, kdo se dávají.

„Pod nohama tanečníků z dupotu jejich kroků ožívají oči dávných afrických Bohů, zaznívá modlitba jejich brazilských potomků, stejně jako se probouzejí naše nejniternější myšlenky." Julie Kočí, Taneční zóna

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Farma v jeskyni: Divadlo

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (448 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (638 metrů)

ValentinskaPraha (709 metrů)