Přejít na stránky Ticketpro.cz

Festival vědeckých filmů

Adresa:

Praha 1, Mariánské náměstí 1

Termín: 10.10.2014

10říjen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcezdraví


Příroda, zdravé potraviny, vinařství, rozmanitost, život. Tato a řada dalších spřízněných témat rezonuje v pečlivě vybrané kolekci mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tematikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje

LIFE SCIENCES FILM FESTIVAL - FESTIVAL VĚDECKÝ FILMŮ

Příroda, zdravé potraviny, vinařství, rozmanitost, život. Tato a řada dalších spřízněných témat rezonuje v pečlivě vybrané kolekci mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tematikou přírodních a zemědělských věd a udržitelného rozvoje – Life Sciences Film Festivalu. Jeho čtvrtý ročník, který se odehraje mezi 13. a 17. říjnem, poprvé expanduje z půdy České zemědělské univerzity do centra Prahy!

Preview festivalu se odehraje v prostorách Městské knihovny v Praze, a to už 10. října.

Nečekejte žádnou didaktiku nebo nudu - řada snímků se pohybuje na ostří investigativy, thrilleru nebo dramatu. Ať jde o špinavý byznys s lidským zdravím, ekologické katastrofy nebo naopak pozitivní příklady souznění farmářů a zemědělců s přírodou. Pokud očekáváte od návštěvy kina zážitek vymykající se vaší dosavadní zkušenosti, Life Sciences Film Festival je správným tipem na říjnový večer.

Více na www.lsff.cz.

RADIO OŘECHOVKA UVÁDÍ LIFE SCIENCES FILM FESTIVAL Ester Kočičková, Olaf Lávka, Kolopějka Vděčná a Lucian Krutomluv. Legendární sestava moderatizátorů Vás pozve na 4. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tématikou zemědělství a potravinářských věd.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival vědeckých...

ValentinskaPraha (52 metrů)

The Emblem HotelPraha (75 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (90 metrů)