BE22 Opening ceremony Roxy 22nd Anniversary - Feed Me Dj set

BE22 Opening ceremony Roxy 22nd Anniversary - Feed Me Dj set

Termín: 20.10.2014
Vstupné:

325

20říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopElectro

Umělci: Feed Me


Hudební chameleón Feed Me zahájí říjnové narozeniny ROXY. Celotýdenní narozeninový festival odpálí světelná a akrobatická show Jany Vrány We Are 1one! přímo v klubu ROXY. FEED ME dj set @ ROXY. Support: Smack (A51), Pixie (Let It Roll), 2K&Sweg;(Shadowbox). Performance Jana Vrána : WE ARE 1ONE!

Hudební chameleón Feed Me zahájí říjnové narozeniny ROXY

Jak už se stalo tradicí, bývá pondělní zahájení týdenního narozeninového festivalu ROXY ve znamení špičkových a v ČR zřídka viděných umělců. V roce 2012 to byl Boys Noize, minulý rok Engine Earz Experiment a tento rok padla volba na britského hudebního chameleóna Jana Googha známého jako Feed Me. Jak je u něj zvykem, půjde nejen o skvělý hudební, ale i vizuální zážitek. Večer slavnostně zahájí svou světelnou a akrobatickou performance We Are 1one! Jana Vrána a celým večerem provedou Smack, Pixie a 2K se Swegem.

Dříve než v roce 2008 vystoupil poprvé pod pseudonymem Feed Me, byl Jan Googh známý svou tvrdou drum&bassovou produkcí pod jménem Spor. Zatímco projekt Spor byl postupně ukládán k ledu, hvězda jménem Feed Me letěla vzhůru a už v roce 2008 vydal u Deadmau5ova labelu Mau5trap EP "Spell". O dva roky později vydal své debutové album "Feed Me"s Big Adventure", kde přesvědčil i poslední pochybovače údernou kombinací electro housu a dubstepu. Spolupráce s Crystal Fighters na songu Love Is All I Got v roce 2012 znamenal průlom i do tanečního mainstreamu (na Youtube témeř 5 mil. shlédnutí) a celosvětovou "Teeth" tour. Zde poprvé ve velkém stylu představil i svůj umělecký talent v tvorbě vlastních vizualizací doprovázej ící jeho vystoupení. Feed Meho sety zde provází typická zelená postavička (Pokud neznáš, sleduj plakát k akci). Remixerské schopnosti Feed Me dokázal u Chase & Status ("Let You Go"), Nero ("Innocence") nebo Gorillaz ("On Melancholy Hill") a zatím poslední album Calamari Tuesday obsahuje vše, co charakterizuje současnou bass music, tj. kombinace housu, elektra, trapu a dubstepu, ovšem vždy s rozpoznatelným Feed Me zvukem.

Dle svých vlastních slov Feed Me považuje djing "jen" za zábavný doplňek k uměleckému vyjádření jak pomocí hudby, tak vlastních vizualizací. Jsme rádi, že svou hudební a vizuální show představí právě na "otvíračce" narozeni ROXY. Vizuální zážitek z celého večera podpoří i tanečnice Jana Vrána se svou světelnou akrobatickou show We Are One! přímo na parketu ROXY!

20.10.2014, open 21:00

FEED ME dj set @ ROXY
Support: Smack (A51), Pixie (Let It Roll), 2K&Sweg(Shadowbox)

Performance Jana Vrána : WE ARE 1ONE!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

1prosinec čtvrtek 21:00

Skyline v Praze

, Vodičkova 704/36 Koncert

21listopad pondělí 21:00

Mydy

, Vodičkova 704/36 Koncert

3listopad čtvrtek 18:00

Ewa Farna

, Pernerova 652/55 Koncert

Ubytování v okolí akce BE22 Opening ceremony...

Tyn Yard ResidencePraha (286 metrů)

The Emblem HotelPraha (628 metrů)

ValentinskaPraha (745 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (398 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (534 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 082 m)