Hana Křížková - Vánoční koncert

Hana Křížková - Vánoční koncert

Adresa:

Praha 1, Náměstí Republiky 4

Termín: 18.12.2014

18prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


V předvánočním shonu bude příjemné se zastavit a nechat se pohladit sametovým hlasem zpěvačky Hanky Křížkové. Vynikající interpretku šansonů, swingu i vánočních koled podpoří, jako vždy, devítičlenný band Martina Kumžáka, sestaveny ze špičkových muzikantů

Zveme Vás 18.12. 2014 v 19 hod - na Vánoční koncert Hanky Křížkové a bandu Martina Kumžáka.

V předvánočním shonu bude příjemné se zastavit a nechat se pohladit sametovým hlasem zpěvačky Hanky Krizkove. Vynikající interpretku šansonů, swingu i vánočních koled podpoří, jako vždy, devítičlenný band Martina Kumžáka, sestaveny ze špičkových muzikantů. Hanka podává sve zhudebnělé příběhy / texty Rudolfa Kubíka/ s obrovským nasazením, naléhavostí, někdy az syrovostí, nicméně bez zbytečného afektu. Zpívá totiž srdcem. Jednotlive písně během koncertu doplní gejzirem vzpomínek, příběhů či příhod, pri kterých se pobavite, mozna i poucite. Jako patronka OS Sluneční paprsek vtiskne koncertu i charitativní charakter a spolu s ni pomůžete dětem. Přijďte si zpříjemnit adventní čas.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hana Křížková -...

Tyn Yard ResidencePraha (347 metrů)

The Emblem HotelPraha (742 metrů)

ValentinskaPraha (864 metrů)