Přejít na stránky Ticketpro.cz

Sabaton (SWE)

Adresa:

Praha, Pernerova 53

Termín: 7.2.2015 8.2.2015

7únor čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


SABATON se dvěma hosty - DELAIN a BATTLE BEAST - na dvojité štaci v Česku! SABATON v rámci The Heroes European Tour přijedou hned do dvou hal u nás - svůj arzenál chystají na 7.2.2014 do pražského Forum Karlín a na 8. 2.2014 do zlínské Sportovní haly Euronics.

SABATON se dvěma hosty - DELAIN a BATTLE BEAST - na dvojité štaci v Česku!

„Jsme hrdí, šťastní a nesmírně vděční všem, kteří nás v průběhu let podpořili. Album „Heroes“ se v každé zemi dostalo výš, než jakákoliv deska před ní.“ Takto koncem jara SABATON reagovali na fakt, že jejich novinka se doma ve Švédsku dostala na první příčku prodejů, v Německu na třetí, u nás týden po vydání na čtvrté místo. Kapela kolem Joakima Brodéna a Pära Sundströma dokonce poprvé v 15leté historii bodovala v první stovce amerického Billboardu, což jí vyneslo deváté! místo celosvětových prodejů desek!

Proto není divu, že SABATON v rámci The Heroes European Tour přijedou hned do dvou hal u nás - svůj arzenál chystají na 7. únor do pražského Forum Karlín a na 8. února do zlínské Sportovní haly Euronics. A co víc, přijedou s nimi dva hosté zvučných jmen - holandský symphonic metalový kvintet DELAIN, jenž má od letošního jara venku album „The Human Contradiction“ a finská metalová kapela (taky s ženským vokálem) BATTLE BEAST!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sabaton (SWE)

Sportovní centrum OlšankaPraha (984 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 197 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.3 km)