Přejít na stránky Ticketpro.cz

Hammerfall (SWE)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 6.2.2015
Vstupné:

Cena platí do 30/9/2014, následně se bude zvyšovat!

6únor čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


HAMMERFALL s novou deskou a doprovodem se v zimě chystají dobýt Prahu! Hosté: ORDEN OGAN (GER), SERIOUS BLACK (GER)

HAMMERFALL s novou deskou a doprovodem se v zimě chystají dobýt Prahu!

Jsou zpátky! Po rok a půl dlouhé tvůrčí pauze se švédská pětka HAMMERFALL vrací plně nabita energií. Kapela, která na konci 90. let způsobila r(E)voluci power metalu a během dvou dekád dala světu osm řadovek, několik výběrů a živáků, má pro své fanoušky desku novou. Jak v oficiálním traileru (české výroby!) říká frontman Joacim Cans, kapela do ní investovala spousty času, snahy a peněz a i proto HAMMERFALL nikdy nezněli líp než dnes. Na album„r(E)volution“ si budeme muset počkat do konce srpna, ale první singl „Bushido“ si poslechněte už dnes.

Novou desku obvykle následuje koncertní turné a Joacim, Oscar a spol. nejsou výjimkou. Jediný koncert World Wide r(E)volution Tour v Česku mají HAMMERFALL (i s Hectorem) naplánovaný na pátek 6. února 2015 do pražské MeetFactory. Jako speciální host koncertu zahraje ORDEN OGAN - německá čtverka, která svůj fantasy-power metal umně doplňuje prvky progressive a folk metalu. A večírek začne melodický power metalový sextet, který vloni pod názvem SERIOUS BLACK poskládali Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN) a Mario Lochert (EMERGENCY GATE, ex-VISIONS OF ATLANTIS).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hammerfall (SWE)

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)