Crocodiles (US)

Crocodiles (US)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 27.10.2014
Vstupné:

250

27říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldPopIndie

Umělci: Crocodiles


V pondělí 27. října 2014 se Crocodiles vrací do Prahy aby ukázali zač je toho kotel.

Californští Crocodiles, jmenovitě Brandon Welchez a Charles Rowell zběsile hrabe do strun už od roku 2008. Oba zakladatelé plus další dva postupně přicházivší členové ve své tvorbě přísahají na rozvazbený zvuk devadesátkových ikon The Jesus & Mary Chain, o čemž se můžeme přesvědčit na všech čtyřech dosud vydaných albech. Poslední Crimes Of Passion vyšla loni a představuje Crocodiles v zatím nejsilnější formě.

Na pozici hostů se albem promenáduje elita v čele s Cat Power a Gregg Foreman z Delta 72. Produkci si na svá bedra naložil Sune Rose Wagner z žánrově spřízněných The Raveonettes. V pondělí 27. října se Crocodiles vrací do Prahy aby ukázali zač je toho kotel.

Californští Crocodiles, jmenovitě Brandon Welchez a Charles Rowell zběsile hrabe do strun už od roku 2008. Oba zakladatelé plus další dva postupně přicházivší členové ve své tvorbě přísahají na rozvazbený zvuk devadesátkových...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Crocodiles (US)

VIPliving HouseboatPraha (1 038 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 780 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)