Přejít na stránky Ticketpro.cz

Beats.PM session #8 w/ DJ Zinc & Guests

Termín: 19.9.2014
Vstupné:

Vstupné se bude postupně zvyšovat.

19září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopelektro


Osmá Beats.PM session se blíží. Hostem večera je jedna z klíčových postav britské elektronické scény, mistr wileoutu a stvořitel crackhousu – DJ ZINC, který se společně s rezidenty Beats.PM, Drumaxem a Vidrasem představí už 19. 9.2014 v Roxy.

Beats.PM sessions připravují už osmou párty, chybět nebude britský mistr soundu DJ ZINC

Osmá Beats.PM session se blíží – a vzhledem k tomu, že proběhne přesně rok po loňské premiéře v pražském NoDu – je předurčena k velkým věcem.  Hostem večera je jedna z klíčových postav britské elektronické scény, mistr wileoutu a stvořitel crackhousu – DJ ZINC, který se společně s rezidenty Beats.PM, Drumaxem a Vidrasem představí už 19. září v pražském klubu Roxy.

DJ Zinca není třeba dlouze představovat – je producentem, který během své více než dvacetileté kariéry nikdy nezmizel z popředí britské scény: dá se říct, že jeho zvuk je dokonalým zrcadlem jejího vývoje. Ti, kdo ho neznají ještě z dob, kdy udával směr s tracky jako Super Sharp Shooter nebo 138 track, ho znají z dnešních parketů skrze hity jako jsou WileOut s Ms. Dynamite nebo Show Me. Jeho aktuální zvuk, známý jako „crack house“ se pohybuje na pomezí energického housu, uk funky a bassu.

Beats.PM sessions jsou především o hodně kvalitních vibes. Navíc můžete těšit na support v podobě Beats.PM DJs, Vidrase a Drumaxe, C.Montse na mikrofonu a vizualizace od Phi Delta Pi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Beats.PM session #8 w/...

Tyn Yard ResidencePraha (286 metrů)

The Emblem HotelPraha (628 metrů)

ValentinskaPraha (745 metrů)