Přejít na stránky Ticketpro.cz

Komiks

Adresa:

Praha, Letenské Sady 32

Termín: 5.12.2014
Vstupné:

Vstupné se bude postupně zvyšovat

5prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcepřednáškyvideodesignknihycirkus


Druhý díl warehouse party Komiks se uskuteční v pátek 25. července v Praze v prostorách Chemistry Gallery a v novém klubu Podnik (ex Divus). Denní program nabídne mnoho uměleckých aktivit, výstav a rozmanitý hudební doprovod jak v prostorách známé galerie Chemistry, tak venku na ulici formou open-air happeningu.

K O M ! K S

Warehouse Party & Street Art Exhibition

25th July 2014 (start 17:00)

Djs: Patrick Topping (Hot Creations, UK), Schwa, Lumiere, Fatty M, Olin, Endless Illusion djs, Alexandr Aniška, Patrick.

Umělci:  Tomáš Němec, Martin Poš, Přemek Novák, Yudoe, Silver, Close, Seim, Drol.

Druhý díl warehouse party Komiks se uskuteční v pátek 25. července v Praze v prostorách Chemistry Gallery a v novém klubu Podnik (ex Divus). Denní program nabídne mnoho uměleckých aktivit, výstav a rozmanitý hudební doprovod jak v prostorách známé galerie Chemistry, tak venku na ulici formou open-air happeningu. To vše jen 2 minuty chůze od metra Vltavská.

Venkovní program se ponese v duchu pop-art, komiks a street art. Návštěvníci budou moci sledovat živě proces tvorby uměleckých děl. Streetartové umělce zastoupí Yudoe, Silver, Close, Seim, Drol a další. Barvy jim poskytne obchod Graffneck. Pokud jste fanoušky klasické malby, tak se můžete těšit na výstavu portrétů malíře Tomáše Němce, který vystaví díla z této kolekce vůbec poprvé. Na své si přijdou i fanoušci analogové fotografie, tu zastoupí talentovaní fotografové Martin Poš a Přemek Novák. Zároveň bude v prostorách The Chemistry Gallery probíhat výstava 22:22 2.

Nedílnou součástí celé akce bude večerní párty ve vnitřních prostorách Podniku. Tyto alternativní prostory uchvátí nejednoho návštěvníka svým osobitým designem podmíněným speciálními videoprojekcemi a mappingem od uskupení KinoCirkus. Hudební lahůdkou pak bude letošní objev roku, elektronický producent a dj Patrick Topping. Patrick je zástupcem slavného labelu Hot Creations, který táhne soudobou elektronickou scénu. Večerní a noční program se ponese v duchu nejkvalitnějšího undergroundového house a techna.

Více info:

https://www.facebook.com/events/1507823579433401/

http://www.beefrecords.net

https://soundcloud.com/patricktopping

 

Podporuje: Desperados, Club Mate, Beef records, Grafneck, Ticketpro, Radio 1, Protisedi, Techno.cz a Fentimans.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Komiks

Výstaviště HolešovicePraha (831 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 415 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 751 metrů)