Přejít na stránky Ticketpro.cz

Pavel Vítek

Adresa:

Praha 1, Jungmannova 9

Termín: 16.12.2014

16prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopmuzikálfilm


Adventní koncert Pavla Vítka a jeho přátel v Divadle Kalich. Koledy, evergreeny a muzikálové hity zazní v dobrovodu dětského sboru Chorus Angelicus a několika hostů, jejichž jména budou brzy oznámena.

Vánoční přání

Adventní koncert Pavla Vítka a jeho přátel v Divadle Kalich. Koledy, evergreeny a muzikálové hity zazní v dobrovodu dětského sboru Chorus Angelicus a několika hostů, jejichž jména budou brzy oznámena.

Zpěvák a herec Pavel Vítek, absolvent DAMU, se v roce 1987 prosadil hitem "Má svůj den" v české populární hudbě a stal se ikonou zejména ženského publika. V 90 tých letech se vrátil na špičky hitparád s autorskou písní "Mám rád vůni tvý kůže" a později také s albem "Muzikál", z něhož pochází hit "Asi do věží" nebo duet "Párkrát mlčet", který nazpíval s operní divou Evou Urbanovou.

V roce 1995 Pavla Vítka obsadili Karel Svoboda a Jozef Bednárik do role Stevena v muzikálu Dracula a od té doby patří k nejobsazovanějším muzikálovým interpretům. Účinkoval v inscenacích Bídníci, Noc na Karlštejně, Postřižiny, Angelika, Miss Saigon, Tři mušketýři, Cikáni jdou do nebe a v Divadle Kalich se představil jako Anděl strážný v Pomádě. Momentálně hostuje u společnosti Háta v divadelní adaptaci filmu Světáci. Jeho koncerty jsou typické živou energií a vděčným výběrem repertoáru, který s Pavlem Vítkem zpívá celý sál.

Délka představení: cca 120 minut

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Vítek

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (422 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (818 metrů)

The Emblem HotelPraha (853 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (605 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (282 m)