Přejít na stránky Ticketpro.cz

BULLET (SWE), STRIKER (CAN), STALLION (GER)

Adresa:

Praha, Husitská 1

Termín: 6.10.2014

6říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockmetal


Trojitá dávka poctivého metalu pro Prahu - BULLET, STRIKER a STALLION.

Morava už tu čest měla - se švédskou partou BULLET, hrající fúzi tradičního heavy metalu a hard rock v garážové náladě, se seznámila začátkem roku na koncertě s PRIMAL FEAR ve Zlíně. Seveřani hlavně díky frontmanovi - plnoštíhlému zpěvákovi jménem Dag Hell Hofer s řízným ječákem - udělali nezapomenutelný dojem. Tentokrát se BULLET vydají na Prahu, kde se jejich old-school sound ponese 6. října ve Storm Clubu. Na podporu s sebou vezou kanadskou kapelu STRIKER, která zatím na dvě desky uchovala ostré riffy, vyhrané sóla a chytlavé refrény ve stylu skvostných osmdesátek. STRIKER inspiraci hledají u veličin jako SAXON, IRON MAIDEN nebo ANNIHILATOR, uspokojeni tudíž budou hlavně fandové tradičního heavy metalu. A třetími do hry budou mladí Němci STALLION, kteří s heavy / speed metalem začali vloni. Ale umí…

Mrkněte na klipy k „Bite the Bullet“ a „Let It Burn“, poslechněte si „Canadian Steele“ a pak si svou vstupenku na koncert BULLET, STRIKER a STALLION objednejte odsud.

http://www.youtube.com/watch?v=iTCbIF66RJs

http://www.youtube.com/watch?v=qDqWWtqMoW4

http://www.youtube.com/watch?v=mUToTcD0h3c

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce BULLET (SWE), STRIKER...

Sportovní centrum OlšankaPraha (568 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (767 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.2 km)