Přejít na stránky Ticketpro.cz

Deaf Havana

Adresa:

Praha 1, Jakubská 2

Termín: 23.10.2014

23říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldrockindie


Britská indie-rocková formace Deaf Havana přijede v říjnu do Prahy. Její chytlavé melodie a melancholicky nadupané kytarovky zazní v klubu Chapeau Rouge 23.10.2014. Jako předskokani je podpoří skvělí Blitz Kids!

ROMANTIČTÍ ROCKEŘI DEAF HAVANA PŘIJEDOU DO PRAHY

Britská indie-rocková formace Deaf Havana přijede v říjnu do Prahy. Její chytlavé melodie a melancholicky nadupané kytarovky zazní v klubu Chapeau Rouge ve čtvrtek 23. října. Jako předskokani je podpoří skvělí Blitz Kids!

Pětice muzikantů v čele se sympatickým zpěvákem Jamesem Veck-Gilodi se dala dohromady během svých studií na vysoké škole. Debutové EPčko “Evangeline” přišlo v roce 2006 a kapela se pomalu začala dostávat do povědomí fanoušků, což se ještě umocnilo s dalším EP “It's Called The Easy Life”, prvním oficiálním videem k hitovce Oh Howard, You Crack Me Up. Následující turné po Britských ostrovech skupinu katapultovalo mezi špičku alternativního rocku, ke které ostatně patří dodnes.

Zatím poslední album s názvem “Old Souls” vydala Deaf Havana v září 2013. Nachází se na něm taky singl Boston Square, který si svou premiéru odbyl přímo v vysílání kultovního DJe Zanea Loweho na britském Radiu 1. Ten jí taky nazval “Nejvíce sexy nahrávkou na světě za rok 2014”. Kromě toho jim album zaručilo předskakování takovým velikánům jako je Bruce Springsteen nebo Muse nebo evropské turné, v rámci kterého přijedou i do Prahy.

Nenechte si ujít energizující koncert kapely Deaf Havana!!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

5prosinec neděle 20:00

Motorama

, Zborovská 7 Koncert

25červenec neděle 20:00

28listopad neděle 21:00

Ubytování v okolí akce Deaf Havana

Tyn Yard ResidencePraha (57 metrů)

The Emblem HotelPraha (462 metrů)

ValentinskaPraha (586 metrů)