Elekce 2014

Elekce 2014

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 6.6.2014

6červen čtvrtek 01:00

Žánr: elektrofilmfestival


Mládí kupředu - nová generace české hudby má konečně šanci se někde prezentovat a to na přehlídce české elektronické hudby – Elekci 2014 s podtitulem Progres.

V pražském multikulturním centru MeetFactory proběhne 6. června druhý ročník přehlídky současné české elektronické hudby Elekce. V jediném dni vystoupí hned několik desítek hudebníků, mezi kterými jsou jména jako Aid Kid, MGDLN, Mr. Moustache, Felix!, HOLY, HRTL, WIRE, KEWU, MBD či TENTEN. Vedle koncertů je připraven, stejně jako minulý rok, doprovodný program v podobě diskusí, workshopů a divadla.

Za uplynulý rok po Elekci se nečekaně objevilo a vyjevilo mnoho nových talentů, objevů a nadějí české hudební scény, přičemž mnoho z nich využívalo syntezátory, počítače a jinou elektrotechniku. Většina z nich tvoří to, na čem se můžeme shodnout jako na elektronické hudbě. „České elektronice se po dlouhé době začíná dařit – z klubů se začíná dostávat i do mp3 přehrávačů, rádií, videí, filmů – takřka všude. I z tohoto důvodu tento rok máme potřebu na tento jev reagovat, a to právě tématem „Progres“.“ říká Šimon Holý, jako jeden z účinkujících aka HOLY, student FAMU a organizátor Elekce.

I letos bude Elekce probíhat na třech scénách, kdy jedna z nich bude i pod širým nebem. V rámci jednodenní přehlídky představíme to nejzajímavější z české elektronické scény a nabídneme mnohé workshopy, které se týkají právě vývoje, progrese, nových nadějí a talentů.

Line-up však stále není uzavřen a další jména nadále přibývají.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Elekce 2014

VIPliving HouseboatPraha (1 036 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 777 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 776 m)