DUB INC (FR)

DUB INC (FR)

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 8.5.2014
Vstupné:

od 495,-

8květen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldreggae


Ve čtvrtek 8. května 2014 oslavíme konec druhé světové války s francouzskou kapelou Dub Inc, kteří přijedou se svým novým albem PARADISE.

Dub Inc 8. května v Praze s novou deskou Paradise!

Domácí reggae publikum se nemusí těšit už jen na dubnový dvojkoncert Morgan Heritage a Kabaka Pyramid, kterým bude navíc předskakovat polský Ras Luta. Lucerna Music Bar ve spolupráci s Jahmusic totiž dnes zveřejňuje další pecku v jarním programu!Ve čtvrtek 8. května oslavíme konec druhé světové války s francouzskou kapelou Dub Inc, kteří přijedou se svým novým albem PARADISE. Deska už rotuje v playlistech po celé Evropě, kdo jste jí ještě neslyšeli, vřele doporučujeme! Tahle parta původem ze Saint-Etienne, která vznikla v roce 1997, opět dokazuje, že patří do první ligy evropského reggae a recenzenti alba si většinou nevystačí s počtem hvězdiček, které mají k dispozici. Deska je opět nazpívána ve francouzštině, angličtině i arabštině a nechybí jí roots & culture riddimy ani orientální a africké vlivy, které jejich muziku v napjatém ovzduší multikulturní společnosti jižní Francie posouvají do dalších rozměrů. Za pozornost rozhodně stojí nejen energie kapely, která naživo oslavuje život a doslova boří hranice mezi lidmi, ale také trefné sociální komentáře o životě v této nejisté době.

Na albu najdete i pár hostů – v Německu žijící jamajský deejay Skarra Mucci se položil do hitu “They Want”, Jah Mason se přidal k songu “Only Love” a v neposlední řadě tu je francouzsky zpívaný kousek “Enfants des Ghettos” (děti z ghett), kde hostují Alif Naaba a Meta Dia, kterého můžete znát jako frontmana výborného projektu Meta & Cornerstones. Doporučuju si tuhle desku nenechat ujít a udělat si čas i na koncert 8. května v pražském Lucerna Music Baru. Nebudete litovat!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce DUB INC (FR)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)