Přejít na stránky Ticketpro.cz

Giraffage (US) + Lindsay Lowend (US)

Adresa:

Praha 5, Ke Sklárně 15

Termín: 6.4.2014

6duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


Je jedno, zda jeho hudbu onálepkujete „chillwave“ nebo „dream-pop“. Sanfranciský mladík Charlie Yin a.k.a. Giraffage vkládá glitchové beaty do zasněných ploch a výsledek je na samovydaných deskách (Comfort z roku 2011 a o dva roky starší Needs) i živě k zulíbání.

Je jedno, zda jeho hudbu onálepkujete „chillwave“ nebo „dream-pop“. Sanfranciský mladík Charlie Yin a.k.a. Giraffage vkládá glitchové beaty do zasněných ploch a výsledek je na samovydaných deskách (Comfort z roku 2011 a o dva roky starší Needs) i živě k zulíbání. Po dvou letech od fenomenálního debutového koncertu v kavárně Potrvá se Charlie vrací do Prahy, aby první dubnovou neděli rozehřál MeetFactory. Na pódiu jej doplní další mladinký Američan, teprve 20-letý ale o to agilnější funky-bass-beatový producent Lindsay Lowend.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Giraffage (US) + Lindsay...

VIPliving HouseboatPraha (1 063 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 808 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (3.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 819 m)