Přejít na stránky Ticketpro.cz

Burn Residency Mix Off

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 2.5.2014
Vstupné:

150 Kč (vstupné se bude postupně zvyšovat)

2květen čtvrtek 01:00

Žánr: festivalelektrotechnosoutěž


burn Residency odhaluje hvězdného mentora Carla Coxe. Cesta pokračuje! burn Residency, největší celosvětová DJská soutěž, se v roce 2014 vrací s legendárními DJi - mentory.

burn Residency odhaluje hvězdného mentora Carla Coxe 

Cesta pokračuje! burn Residency, největší celosvětová DJská soutěž, se v roce 2014 vrací s legendárními DJi - mentory. Tito mentoři oplývají vším, co si může vycházející DJská Superstar jen přát: Jsou jako doma v prestižních klubech a v radiových show, mají své vlastní labely a tolik vlivu, že nastavují trendy na tanečních parketech po celém světě. Z těchto důvodů jsou mentoři těmi nejpovolanějšími k tomu, aby v průběhu soutěže koučovali stávající a budoucí DJe a našli příštího top DJe.

Ve bootcampu na Ibize budou mentoři soutěžícím pomáhat při rozvoji jejich dovedností a k dosažení co možná největších úspěchů. Každý může prostřednictvím burn Residency  hlasovat pro své oblíbené Djské mixy a stát se tak svědkem podívané, při které soutěžící pracují se slavnými mentory.

Dámy a pánové, je nám velikou ctí, že můžeme představit Carla Coxe, mentora burn Residency za rok 2014!

Je skutečným hudebním ambasadorem a od raného mládí profesionálním DJem! Je ikonou elektronické hudby a mistrem trendy techno rytmu! Carl dosáhl všeho, čeho jen v takové vynikající kariéře dosáhnout lze. Již více než 30 let je kouzelníkem za mixážním pultem a právem může být považován za žijící legendu. Neustále posouvá hranice elektronické hudby a v současné době pořádá několik nocí v nejslavnějších klubech na Ibize. Tento okouzlující fenomén elektronické taneční hudby je rovněž jediným DJem, který se objevuje na tanečních parketech téměř každého Ultra Music Festivalu po celém světě. Jeho vlastní label, Intec Digital, je špičkou elektronické hudby a značkou originálního a průkopnického techna.

Cox je ve světě současné elektronické taneční hudby jedním z nejvlivnějších lidí a pro burn Residency je skvělým silným partnerem.

Budoucí DJové, kteří chtějí využít této životní příležitosti a učit se od Carla Coxe, se mohou přihlásit  zde a pořádně to rozjet! Z 20ti umělců s nejvyšším hodnocením od svých fanoušků vybere odborná porota 5 finalistů, kteří vystoupí 2. května v pražském SaSaZu po boku slavného holandského Dje a producenta Daniela Sancheze. Domácí scénu zastoupí bravurní DJ a producent Subgate. Z 5ti finalistů vybere porota jednoho vítěze, který se zúčastní bootcampu na Ibize a bude moci vyhrát smlouvu v hodnotě 100.000 EUR a rezidenci v jednom z prestižních klubů na Ibize.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Burn Residency Mix Off

Výstaviště HolešovicePraha (1 227 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 897 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 941 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 768 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 969 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (769 m)