Enforcer (SWE), Skull Fist (CAN), Vanderbuyst (NED)

Adresa:

Praha 3, Husitská 1

Termín: 19.2.2014

19únor čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpopmetal


Do Čech se už v únoru přivalí ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST!

Do Čech se už v únoru přivalí ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST!

Jsou představitelé tzv. NWOTHM - tedy Nové vlny tradičního heavy metalu - a rozhodně patří k tomu lepšímu, co tento hudební subžánr nabízí. Švédové ENFORCER, kteří se rádi nechávají ovlivnit osmdesátkami, letos hrají desátým rokem. Vloni na jaře své snažení korunovali vysoce ceněnou deskou „Death by Fire“, při jejímž poslechu každý omládne a objeví se v časech, kdy vznikal thrash a power metal. Dalším, podobně zaměřeným kvartetem, který to v Praze rozbalí, je kanadská skupina SKULL FIST. Ta osm let válí mix chytlavého heavy a speed metalu, který si od příštího týdne můžeme vychutnat z druhé studiovky „Chasing the Dream“. Ano, teprve druhá deska, ale už tou první přesvědčili svět, že to co dělají, dělají výborně. SABATON, GRAVE DIGGER nebo GRAND MAGUS by na tour po Kanadě a Evropě s sebou hned tak někoho nevzali! Služebně nejmladší kapela, která se k nám vydává, je VANDERBUYST z Holandska. Ta se o místo na pódiu a naši přízeň dělí ve třech, a její neúnavný klasický hard rock, kterým se taky vrací do sedmé / osmé dekády minulého století zaslouží nic, než obdiv. I za to, že ucho popadne hned po prvních tónech.

Fajnový večer při poctivém rocku mezi bezva lidma - to bude koncert, který ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST dají 19. února v pražském Rock Clubu Kain.

ENFORCER - „Mesmerized By Fire“ - http://www.youtube.com/watch?v=PYUJkg2SiZA

SKULL FIST - „Head of the Pack“ - http://www.youtube.com/watch?v=HKUTpRhVYR4

VANDERBUYST - „Flying Dutchmen“ - http://www.youtube.com/watch?v=UdxvT_WygHE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

30září čtvrtek 20:00

10duben neděle 20:00

Waltari

, Koněvova 219 Koncert

Ubytování v okolí akce Enforcer (SWE), Skull...

Hotel FlorencPraha (410 metrů)

Hotel White LionPraha (518 metrů)

Hotel MuchaPraha (525 metrů)