Přejít na stránky Ticketpro.cz

Antoines (SLO/FR)

Adresa:

Praha 1, 28. října 1

Termín: 23.1.2014

23leden čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpopsoutěž


Antoines je superskupina založená dnes už bývalým členem slovenské skupiny Hudba Z Marsu, Tomášem Zámožíkem, tříčlennou sestavu doplňuje baskytarista Philippe Leforestier(FR- ex clen10,Rue d'la Madeleine) a Marek Gregor- bicí (ex clen Lavagance).

Antoines je superskupina založená dnes už bývalým členem slovenské skupiny Hudba Z Marsu, Tomášem Zámožíkem, tříčlennou sestavu doplňuje baskytarista Philippe Leforestier(FR- ex clen10,Rue d'la Madeleine) a Marek Gregor- bicí (ex clen Lavagance). Skupina se označuje jako nejhlasitější rockandrollová parta v okolí. Letos v červnu skupina vydala první debutové album  This Is The End Of The RockAndRoll, následně videoklip k singlu I Think I Have No Wild Side a měla fantastickou příležitost zahrát si jako předkapela Primal Scream v Bratislavě, kam si ji vybral management slavné britské formace. K dalším úspěchům  patří i  nominace RadioHead Awards - koncertní kapela roku a titul Coca Cola Internet Pop Star, umístění na druhém místě řebříčku česko-slovenských kapel, překvapivé vítězství Rock/Crossover kola soutěže Líheň a tak dále.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

12březen neděle 19:30

11březen pátek 20:30

Žlutý pes

, Malostranské náměstí 21 Koncert

22červenec pátek 20:00

Ubytování v okolí akce Antoines (SLO/FR)

The Emblem HotelPraha (545 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (552 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (575 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (417 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (428 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (269 m)