Přejít na stránky Ticketpro.cz

Vánoční koncert Swinging Christmas / Tomáš Savka & guests

Adresa:

PRAHA 1, Rytířská 31

Termín: 14.12.2013

14prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazzswingsoutěžmuzikál


Tomáš a jeho zajímaví hosté Vás provedou světem swingu v předvánočním čase. Exkluzivní koncert za doprovodu sedmičlenné kapely se uskuteční 14.12.2013. Hosté: Michaela Nosková, Kateřina Šidlová a překvapení. Hraje: Jazzové trio Ester Godovské a Quint esence quartet.

Cestu mu otevřela premiérová řada soutěže Česko hledá Superstar. Poté vydal dvě alba, za která dostal zlaté a platinové album. V současnosti je jedním nejobsazovanějších muzikálových zpěváků. Za roli Kenickieho v muzikálu Pomáda byl v roce 2013 v širší nominaci na cenu Thálie. Zároveň také pravidelně koncertuje po České republice s předními českými big bandy.

Na vánočním koncertě zazpívá Tomáš písně ze svého aktuálního repertoáru. Zazní tak písně Karla Hály, Waldemara Matušky, Sammy Davise jr., i Franka Sinatry. Navíc se svými hosty Michaelou Noskovou a Kateřinou Šildovou zazpívají vánoční swingové klasiky, jako napříkad White Christmas, Marry little Christmas, Let it snow apod. A možná Vás bude čekat i překvapení!

Celý večer doprovází Jazzové trio Ester Godovské a smyčcový Quint esence quartet složený z předních hudebníků, absolventů HAMU a Konzervatoře a vyšší odborné školy Jaroslava Ježka.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 1 Akce v MČ PRAHA 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční koncert...

Tyn Yard ResidencePraha (342 metrů)

The Emblem HotelPraha (394 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (466 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (231 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (241 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (464 m)