Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Drain

Adresa:

Praha 1, 28. října 1

Termín: 7.12.2013

7prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyjazzrockbluespunk


The Drain jsou partička spratků s nesnesitelně zkreslenýma kytarama, glamově perverzním vokálem a garážovým špinavým soundem.

The Drain jsou partička spratků s nesnesitelně zkreslenýma kytarama, glamově perverzním vokálem a garážovým špinavým soundem. Šedesátkovej blues rock vytahanej za pačesy v kombinaci s pozdějším post punkem a garage, to všechno společně v obalu nelítostný současnosti. Kapela byla založena roku 2006 a tvoří ji frontman a skladatel Daniel Šubrt (zpěv, kytara, varhany, syntetizéry), Michal L. Hořejší (baskytara), David Tačud Petroušek (bicí) a Marek Mik (kytara). Po dokončení prvních demo nahrávek, vydání prvního EP a koncertování po celé České republice vydali The Drain v roce 2010 první desku s názvem „GET BACK TO THE SWAMPS, DEATH“ . Toto temné album vás zavede do hlučného a špinavého světa sexu, lásky a chemie v té nejupřímnější a nejprocítěnější formě. Od první písně „Here We Come“ stavící neproniknutelnou zeď nekompromisního kytarovýho zvuku a masíruje vám útroby až do poslední bluesovky „…and the Death Has Gone“, která je, stejně jako první píseň, jakýmsi manifestem kapely dokreslující celý příběh alba. O Drejnech je známo, že na koncertech ze sebe vydávají v.š.e.ch.n.o. a máme se tedy na co těšit!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

22červenec pátek 20:00

28duben čtvrtek 20:00

18březen pátek 20:00

Ubytování v okolí akce The Drain

The Emblem HotelPraha (545 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (552 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (575 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (417 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (428 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (269 m)