Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Spankers & Fuera Fondo

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 21.12.2013

21prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: clubbingWorldrockreggaemetalfestivalparty


The Spankers si pozvali na první klubový koncert po letní festivalové sezóně jednu z nejlepších slovenských ska kapel Fuera Fondo. Navazují tak na spolupráci v podobě mnoha společných koncertů, které budou pokračovat i v roce 2014. Přijďte si užít party bez hranic do pražského Paláce Akropolis!

Jednu z nejlepších kapel českého ska a reggae The Spankers jste mohli letos vidět na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sound, Rock for People a mnoha dalších. Stejně tak je velmi dobře znáte z klubových koncertů po celé České republice. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, v Brazílii a v dalších zemích. S obrovskou energií kombinují styly jako ska, reggae, funky, rock, rap a další.

Fuera Fondo jsou aktuálně jedna z nejúspěšnějších kapel na Slovensku, která hraje ska, reggae a trochu heavy-metal. V roce 2010 vydali album Kráčajúc svetom. Spolupracovali například se Ska2Tonics a hráli na jednom pódiu s kapelami jako Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile a dalšími. Aktuálními texty ve slovenštině a svižným rytmem strhávají diváky nejen na Slovensku, ale i v České republice.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Spankers & Fuera...

Italian Hotel Praha 3 (110 metrů)

Hotel Victoria Praha 3 (248 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (197 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 608 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (943 m)