Přejít na stránky Ticketpro.cz

Just Be: Bushwacka!

Adresa:

Praha 7, U Průhonu 3

Termín: 21.2.2014
Vstupné:

se bude zvyšovat

21únor čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyclubbingelektroundergroundparty


Apokalypsa přiveze projekt Just Be - Bushwacka!, 21.února 2014 do pražského klubu Mecca!

Apokalypsa přiveze projekt Just Be - Bushwacka!, 21.února 2014 do pražského klubu Mecca!

Domácímu publiku dobře známá ikona elektronické hudby Bushwacka aka Just Be! roztančí předposlední únorový pátek pražský klub Mecca, který slibuje kvalitní hudební zážitek, na kterém by jste neměli chybět!

Osobnost Matthew Benjamina aka Bushwacky! nemusíme domácím party people dlouze představovat. V uplynulých letech se v České republice již několikrát představil a ať už vystupoval sám nebo se svým kolegou Layem, vždy se jednalo o party se skvělou atmosférou, na kterou se jen tak nezapomíná. Stejnou atmosféru čekejte i 21.2., kdy se Bushwacka představí v klubu Mecca pod svým alter egem Just Be.

Just Be / Bushwacka! @ The Revolution @ Space, Ibiza http://vimeo.com/71277195

Kořeny projektu Just Be sahají až do 80. let minulého století, kdy se ve Velké Británii pravidelně odherávaly undergroundové a raveové parties, které mnohdy sahaly až za míru legality. Toto období, které bylo inspirativní pro novou generaci party people, dávalo svobodu i samotnému projektu Just Be, která v něm přetrvává dodnes.

Hudba provází Just Be celým jeho životem. Od perkusionisty v London School Symphony Orchestra se dostal k elektronické hudbě, která ho doslova pohltila. Jeho domovem se stal kultovní londýnský klub The End, ze kterého pravidelně cestoval se svým recordbagem do celé řady destinací po celém světě.

Pod svým pseudonymem Bushwacka vydal ať už sám nebo společně se svým kolegou Layem více jak 120 remixů a 160 tracků včetně šesti alb na labelech jako je XL Recordings, End Recordings nebo Olmeto. Nutno podotknout, že celá řada jeho releasů zahýbala světem elektronické hudby a velmi ho ovlivnila.

V současnosti Just Be vydává své osobité tracky na pomezí techna, techhousu nebo deep housu na renomovaných labelech jako je Intec, Get Physical, Tronic nebo Mood a spadá pod prestižní Safehouse Management, který zastupuje například Carla Coxe, Umeka či Nicole Moudaber.

Uplynulé léto bylo pro Just Be ve znamení nespočtu vystoupení na ostrově Ibiza, kde byl mimo jiné také hostem rezidentního eventu již zmiňovaného Carla Coxe – The Revolution.

Bushwacku na party doplní Misa Salacova, Subgate, Schwing, Tibiza a Rob Smile.

Doražte 21.2. do pražské Meccy a okuste jeho vytříbený hudební vkus a smysl pro skvělou zábavu i vy!

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Just Be: Bushwacka!

Extol Inn Praha 7 (222 metrů)

LEON Hotel Praha 7 (266 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.5 km)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.7 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (3.1 km)