Pražské služby dětem 2024

Pražské služby dětem 2024

Adresa:

Praha

Termín: 22.6.2024

22červen sobota 11:00

Žánr: festivalypro děti vzdělávání workshopy dílničky show


Druhá největší městská společnost po roce znovu zaplní Ladronku. Zábavný a vzdělávací rodinný den nazvaný Pražské služby dětem se v tomto sportovně-rekreačním areálu a parku uskuteční už podvanácté, tentokrát v sobotu 22. června od 11 do 16 hodin a nabídne jako vždy bohatý a pestrý program.

Krátce po 11. hodině zazpívají Čiperkové, kteří naučí malé diváky různé říkanky i tance a pobaví nejen je, ale i rodiče a prarodiče. Ve 13:30 dorazí Michal Nesvadba, hrdina hned několika generací, odkojených pořadem Kouzelná školka České televize, s pásmem plným her, zábavy a ponaučení. O hodinu později vystoupí zpěvák Jan Bendig a samotný závěr programu bude patřit vzdělávací loutkové pohádce o třídění odpadu v podání Divadla Úsměv.

Dále jsou připravené soutěže pro malé i velké, ukázky nejmodernější techniky, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu nebo úklidu a údržbě komunikací, výtvarná dílna a mnoho dalšího. Na své si tak přijdou opravdu všichni. Kromě malování na obličej, modelování balónků, trampolín a skákacích hradů nebo například bublináře a jeho workshopu nebude chybět ani fotokoutek, bubenická show, slackline show s workshopem, exhibice na U-rampě, freestyle Petra Manďáka, motoaerál nebo stánky s občerstvením. V průběhu dne navíc vylosují Pražské služby tři vítěze atraktivních cen.

Návštěvníci akce Pražské služby dětem 2024 se zábavnou formou dozvědí něco o novinkách na poli ekologie, třídění a předcházení vzniku odpadu, úklidu, energetickém využití obsahu černých popelnic, sběrných dvorech, recyklaci a tak dále.

Zdroj fotky: FB Pražské služby - nepřEKOnatelný servis

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce