Monkey´s Gym pořádá narozeninové oslavy pro malé sportovce

Monkey´s Gym pořádá narozeninové oslavy pro malé sportovce

Adresa:

Praha 4, Roztylská 2321/19

Termín: 1.7.2024 (pondělí) 31.8.2024

1čvc - 31srp celý den

Žánr: ostatní akcepro děti sport hry dílničky


Na oslavy svých narozenin vzpomínají děti často celý život. A přesně to je cílem rodičů: připravit jim tak krásnou party, aby na ni jen tak nezapomněly. V profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym na ně čeká skutečně pestrý sportovní a doprovodný program. Po celou dobu oslavy se budou pod vedením zkušených lektorů skvěle bavit a přát si, aby tento mejdan nikdy neskončil…

Narozeninové oslavy v Monkey's Gym jsou plné pohybu, her a zábavy. Speciálně sestavený narozeninový program zahrnuje spoustu oblíbených sportovních her a pestrou paletu cviků na gymnastickém nářadí. Děti si mohou užít také malování na obličej, tetování, čokoládovou fontánu, zábavné tvoření nebo dětskou diskotéku. A pokud si budete přát, přijde malému oslavenci osobně popřát maskot tělocvičen – opička Lola.

To vše pod taktovkou a za aktivní asistence narozeninového týmu Monkey’s Gym, který myslí i na rodiče – ti mohou v klidu relaxovat v pohodlném předsálí u výborné kávy nebo skleničky oblíbeného nápoje. Takovou oslavu by si přece přál každý! 

Termín: 1. července –  31. prosince 2024

Místo:

Monkey´s Gym, Westfield Chodov (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4)
Monkey´s Gym, Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9)
Monkey´s Gym, OC Šestka (Fajtlova 1091/1, Praha 6)
Monkey´s Gym, Baby Club Juklík (U Jezera 2031/34, Praha 5)

Více na www.monkeysgym.cz

Kulturní centra - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce