Pomáhej tancem v Praze – salsa, zouk, bachata

Pomáhej tancem v Praze – salsa, zouk, bachata

Adresa:

Praha 1, Opletalova 919/5

Termín: 16.6.2024
Vstupné:

od 150 Kč

16červen neděle 16:00

Žánr: koncertytanec dobročinné akce


Dobročinná akce Pomáhej tancem v Praze se koná již 16. června 2024 od 16:00 hodin. Ať už se chcete naučit něco nového, procvičit si kroky, nebo si jen tak užít zábavu, dobrou hudbu, poznat nové lidi a udělat dobrý skutek, vítáme vás s otevřenou náručí. 

Připravte se na další taneční dobrodružství s rodinnou organizací Splněné dětské přání. Pilotní akce se uskutečnila začátkem letošního roku v Pardubicích, tentokrát se s dobročinnou událostí Pomáhej tancem přesouváme do srdce Prahy. Uvítáme vás v nádherném prostoru V-life, který se nachází na Václavském náměstí. Společně roztančíme sál, užijeme si skvělý program a výtěžkem z akce pomůžeme s realizací mise Nový domov – Místo naděje pro handicapované děti a jejich rodiny.

Nyní se do akce zapojí profesionální lektorka, energická Jarka Šmejkalová, která vás provede tanečním stylem zouk. Na programu máme dva workshopy, kterými vás s radostí provede. První je vhodný pro začátečníky, co mají chuť objevit kouzlo brazilského tance, a druhý věnujeme pokročilejším tanečníkům, kteří již zkušenosti z parketu mají. Po kurzech se můžeme těšit na tančírnu, kde kromě zmíněného zouku rozezní sál také rytmy salsy a bachaty.

Opět zařadíme tombolu o hodnotné ceny. V té poslední mohli návštěvníci vyhrát například stříbrné investiční mince, vstupenky na improvizační představení, lekci angličtiny nebo trénink brazilského bojového umění.

Finanční příspěvek od 150 do 500 Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce