Přejít na stránky Ticketpro.cz

Struny dětem 2013: Zuby Nehty s programem Dítkám

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 6

Termín: 20.10.2013

20říjen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akce


Dámská kapela Zuby nehty natočila jako jedna z prvních desku věnovanou dětem, která je plné legračních písniček. Jmenuje se „Dítkám“. Jsou to veselé skladby o mouchách, molech, o sokolovi, o škole, o tom jak prší a lidé nosí deštníky a mnoho dalších.

Kapitán pejsek všem dětem - VLTAVA

30 případů Kapitána pejska aneb Kapitán pejsek na stopě písní a obrazů. V koncertním programu, nad kterým převzal záštitu velitel vltavského parníku Děvín – noblesní Kapitán pejsek, obepluješ řeky i moře a za pomoci jeho kouzelného triedru nahlédneš do propastí vzdáleného vesmíru! Vyzkoušej léčebnou sílu představivosti a hudby! Upozornění: každý návštěvník koncertu bude zhudebněn.

Vltava je hudební skupina působila v letech 1986–2003, svou činnost obnovila v roce 2010. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin. Toto přízvisko si vysloužila nejen za neobvyklou poetiku mnohoznačných textů, ale také za zcela původní hudební styl, který dokonale souzní s charismatickým hlasem Roberta Nebřenského.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Struny dětem 2013: Zuby...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (322 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (804 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 001 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (683 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (445 m)