Přejít na stránky Ticketpro.cz

Tyler Ward

Adresa:

Praha 1, Jakubská 2

Termín: 5.11.2013

5listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockpop


Mladý pop-rockový zpěvák Tyler Ward si pražské publikum natolik oblíbil, že se rozhodl své vystoupení zopakovat! Již druhé vystoupení tohoto charismatického hudebníka v Praze se koná 5. listopadu 2013 v klubu Chapeau Rouge.

TYLER WARD SE PO ROCE VRACÍ DO PRAHY!


Mladý pop-rockový zpěvák Tyler Ward si pražské publikum natolik oblíbil, že se rozhodl své vystoupení zopakovat! Již druhé vystoupení tohoto charismatického hudebníka v Praze se koná 5. listopadu v klubu Chapeau Rouge.

První album Hello Love Heartbreak vydal Ward za pomoci svých věrných fanoušků. Toto album zaznamenalo celosvětově takový úspěch, že dostal začátkem tohoto roku nabídku od Sony Music Německo. Ward nabídku přijal a od té doby usilovně pracuje na dalším albu s titulem Honestly. To by mělo vyjít letos 18. října. Při této příležitosti vyráží Ward na další evropské turné, kde fanouškům toto album představí.

Ward má v sobě neuvěřitelnou vášeň pro psaní a produkování hudby. Profesionálně se tomu začal věnovat až poměrně nedávno. Jako teenager byl úspěšný atlet a fotbalista a hudba pro něj byla pouze okrajovým koníčkem. Hudba se dostala do popředí jeho zájmu až na konci univerzitních studií. Tehdy rozjel svůj Youtube kanál, kde se vedle autorské tvorby objevují především coververze hitů slavných umělců (Justin Bieber, Coldplay, Miley Cyrus, Foster The People, Imagine Dragons). Tento kanál se stal záhy internetovým fenoménem. Má více než million odběratelů z celého světa.

Ward měl příležitost vystupovat s umělci jako jsou The Jonas Brothers nebo The Fray. Každý dílčí úspěch podporuje jeho touhu a kreativitu a jak sám říká, jeho největší inspirací jsou pro něj fanoušci. “Miluji hraní a je to zdaleka nejlepší zaměstnání, které jsem v životě měl,” říká Ward. A fanoušci ho milují také.

Na loňském koncertě v Praze “předvedl kromě skvělé muziky také své umění dělat opravdovou show pro návštěvníky,” jak se o koncertě vyjádřil jeden z recenzentů. Není tedy pochyb, že i ten letošní koncert bude pro fanoušky maximálním zážitkem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tyler Ward

Tyn Yard ResidencePraha (57 metrů)

The Emblem HotelPraha (462 metrů)

ValentinskaPraha (586 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (233 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (308 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (800 m)