Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Haxan Cloak

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 11.11.2013

11listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockelektro


Tha Haxan Cloak se vás do něj pokusí vtáhnout 13.listopadu 2013 v pražském Lucerna Music Baru.

“Ovlivněn novějšími disharmonickými alby Scotta Walkera Krlic vytvořil strašidelnou noise music pro strašidelnou dobu, její naprostá niterná živočišnost prorocky sděluje sílu veškerých hrůz současnosti.” NME 8/10

Tak to je hodnocení NME týkající se druhého alba The Haxan Cloak, které nese název Excavation.

V roce 2011 vydal pod jménem The Haxan Cloak sólový instrumentalista Bobby Krlic své debutové album. Vynořil se jakoby odnikud a představil svůj sound, který všechny nadchl. Album The Haxan Cloak bylo ambiciózní fúzí zlověstných smyčců, zvuků ze smetiště a primitivních perkusí. Album bylo nahráno ve stodole Krlicových rodičů ve Wakefieldu v hrabství Yorkshire. Po vydání svého debutového alba se Krlic přestěhoval do Londýna, kde začal připravovat své druhé album Excavation

Na své druhé desce Krlic vice využívá elektronických vlivů. Výsledkem je album plné zubatých beatů a pórovitých sub-basů, které se míchají s klasickými brumy a strašidelnými zvuky. Na Excavation Krlic si sebejistě přisvojil minimalističtější přístup ke skladbám, experimentuje s prostorem a tichem, aniž by ubral ze své intenzity, která z jeho debutu udělala tak skvělou desku.

Pokud se na The Haxan Cloak nahlíželo jako na soundtrack hrdinovy cesty ke smrti, Excavation je jeho pokračování představující cestu po smrti. Excavation je další nekompromisní a neuvěřitelně osobní deskou od umělce, který i nadále působí především ve svém vlastním světě.

The Haxan Cloak se vás do něj pokusí vtáhnout 13.listopadu od 20.00 hodin v pražském Lucerna Music Baru.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Haxan Cloak

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)