Přejít na stránky Ticketpro.cz

Depeche Mode "Sacred 101" Party

Adresa:

PRAHA 1, Národní 20

Termín: 23.11.2013

23listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyrockrevival


Tradiční každoroční Depeche Mode Friends Party „Sacred 101“, nejen pro fanoušky DM, se opět koná v Rock Café. Tento klub je dvoupatrový, proto na této akci ani letos nebude chybět DM kino, kde se budou promítat různé záznamy a dokumenty o Depeche Mode.

Tradiční každoroční Depeche Mode Friends Party „Sacred 101“, nejen pro fanoušky DM, se opět koná v Rock Café. Tento klub je dvoupatrový, proto na této akci ani letos nebude chybět DM kino, kde se budou promítat různé záznamy a dokumenty o Depeche Mode. Na této párty vystoupí nám všem již dobře známá kapela Depeche Mode Revival se svým speciálním programem. Můžete se těšit i na další muziku. Výzdoba klubu bude ve stylu depešáckých 80.let, bylo by i zábavné přijít v oblečení, které stylově zapadá do tohoto období - křiváky s cvočky, bílé rifle či Davova proslulá „kostka“ na hlavě… - fantazii se meze nekladou. Klub je velmi prostorný, proto zde najdete i klidné místo, kde se můžete pobavit v klidu se svými přáteli, když nebudete chtít trávit čas na parketu nebo v dm kině.

Live: Depeche Mode Revival - Special Live show

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 1 Akce v MČ PRAHA 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Depeche Mode "Sacred...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (548 metrů)

ValentinskaPraha (614 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (356 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (31 m)