Přejít na stránky Ticketpro.cz

Wonderland “Love Generation”

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 11.10.2013
Vstupné:

viz. níže

11říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypopelektro


Wonderland se Sander van Doornem již 11. října 2013 v pražském SaSaZu! Nejpopulárnější klubový koncept u nás – WONDERLAND – přichází se sedmou tématickou edicí, která nese podtitul “Love Generation”.

Wonderland se Sander van Doornem již 11. října 2013 v pražském SaSaZu!

Nejpopulárnější klubový koncept u nás – WONDERLAND – přichází se sedmou tématickou edicí, která nese podtitul “Love Generation”. V pátek, 11. října 2013 osvobodíme svou mysl v nekonečném tanci a dokonalé zábavě v pražském prostoru SaSaZu, kde své poselství budou šířit DJ’s z několika zemí pod vedením té nějvětší hvězdy, kterou je holandský hudební genius – SANDER VAN DOORN – jeden z nejpopulárnějších a nejvlivnějších DJů a producentů současné elektronické hudby. Společně se Sanderem přicestuje jeho stájový kolega, mladý a talentovaný Julian Jordan a dále třetí holanďan – DJ San. Chybět pochopitelně nesmí domácí hvězda a rezident noci Wonderland, Michal Poliak, dále rezident chorvatského super klubu Papaya - Mario, a v neposlední řadě jeden z velkých talentů na domácí scéně, Pompeiy. Těšit se tak můžeme na osmihodinovou hudební pouť, kde se vystřídá několik hudebních stylů, takže si na své přijde opravdu každý milovník taneční muziky.

Jak již podtitul napovídá, tato edice noci Wonderland “Love Generation” se inspirovala hnutím Hippies, jehož myšlenka je i nyní aktuální. Miliony lidí po celém světě, kteří propadli kouzlu elektronické taneční hudby, jsou vlastně novodobými Hippies. A proto je tu Wonderland “Love Generation”, kdy se 11. října v SaSaZu spojí stovky srdcí, která milují hudbu a svobodu. Hippie dresscode je pochopitelně vítán, a kromě záplavy květin a pozitivní energie se můžeme těšit na speciální dekorace, efekty, projekce a performance, které k Wonderlandu neodmyslitelně patří, takže osvoboďte svou mysl a upusťte uzdu svojí fantazie.

https://www.facebook.com/wonderlandnight

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Wonderland “Love...

Výstaviště HolešovicePraha (1 227 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 897 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 941 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 768 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 969 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (769 m)