Přejít na stránky Ticketpro.cz

Struny dětem 2013: Ukradená vzducholoď

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 6

Termín: 20.10.2013

20říjen čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcepřednáškykurzyworkshopsoutěž


Pět pražských kluků se schází v roce 1891 na pražském Výstavišti, kde vidí fantastický zázrak: řiditelnou vzducholoď podnikatele Findejse, která nabízí let zdarma. Kluci se náhle ocitají nad městem, ani neví jak, ovšem vzducholoď řiditelná není…

Ukradená vzducholoď - CLARINET FACTORY a Alan Vitouš

Pět pražských kluků se schází v roce 1891 na pražském Výstavišti, kde vidí fantastický zázrak: řiditelnou vzducholoď podnikatele Findejse, která nabízí let zdarma. Kluci se náhle ocitají nad městem, ani neví jak, ovšem vzducholoď řiditelná není… Přidej se k hudebníkům z Clarinet Factory a nastup si k cestě za nepoznaným, za novými kraji, novou hudbou!

Úspěšné multižánrové těleso Clarinet Factory je považováno za jeden z nejoriginálnějších souborů na české hudební scéně. V posledních letech na sebe upozornil vítězstvím v mezinárodní soutěži International Songwriters Competition (v jejíž porotě seděli třeba Tom Waits nebo Sonny Rollins), spoluprací s Bobbym McFerrinem nebo s Lenkou Dusilovou v Eternal Seekers. Zajímavá byla loňská spolupráce s Muzeem Karla Zemana, pro které Clarinet Factory složili hudbu k expozici.

Čtyři hudebníci spolu putují již od raného muzikantského mládí, stráveného na konzervatoři v Pardubicích i na pražské AMU. Při jejich workshopech se dětem otevřou nové pohledy na hudbu a svět Karla Zemana ožije novou poetikou. Hostem kvarteta bude i tentokrát známý perkusista Alan Vitouš, který je rovněž spolutvůrcem programu.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Struny dětem 2013:...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (322 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (804 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 001 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (683 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (445 m)