Přejít na stránky Ticketpro.cz

Kataklysm (CAN), hosté Krisiun (BRA), Fleshgod Apocalypse (ITA)

Adresa:

PRAHA 3, Koněvova 13

Termín: 2.2.2014

2únor čtvrtek 01:00

Žánr: popmetalfestival


KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - KRISIUN a FLESHGOD APOCALYPSE.

KATAKLYSM s novou deskou na evropském turné. Jistěže i u nás!

25. října můžeme zodpovědně volit, nebo valit… Do obchodu s muzikou pořídit si novou, koncepční desku skupiny KATAKLYSM, která tři roky po jubilejní desítce vydá novotu „Waiting For The End To Come“. Tato „parta z Kanady“ nám nandá death metal, na jaký jsme od ní zvyklí, ovšem při poslechu této krátké ochutnávky se může zdát, že postoupila ještě o stupínek výš a řízla jej i thrash metalem. Nechme se překvapit... Napřed promakaným albem, které ustálená sestava Maurizio Iacono, Jean-François Dagenais a Stéphane Barbe nahrála (zase) s novým bicmenem (místo Maxe Duhamela, který bojuje s pitím, s nimi ve studiu i na cestách hraje Olivier Beaudoin z NEURAXIS), tak brutálním koncertem. KATAKLYSM kromě několika málo festivalů nejeli turné po Evropě přes tři roky, proto nás hodně těší jediná česká zastávka - 2. února 2014 v pražském Matrixu! A počítejte s tím, že nás čeká dlouhý večer - KATAKLYSM s sebou přivezou i jim podobné - brazilské KRISIUN a italské FLESHGOD APOCALYPSE.

Mimochodem, popřáli jste už na FB hodně štěstí novomanželům? Holky, sorry... Maurizio a Suzzy do toho skočili tuto neděli. Buona fortuna!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 3 Akce v MČ PRAHA 3

Podobné akce

13prosinec pátek 19:00

19říjen sobota 20:00

4prosinec středa

Skillet

, Areál Výstaviště Koncert

Ubytování v okolí akce Kataklysm (CAN), hosté...

Seifert Superior Praha 3 (70 metrů)

Hotel Gloria Praha 3 (243 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (773 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 933 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 616 m)