Přejít na stránky Ticketpro.cz

Sto zvířat + The Upsessions (nl)

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 10.10.2013

10říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldjazzrockreggaeswing


Na podzim tohoto roku chystá kapela STO ZVÍŘAT sérii tří společných koncertů s vynikající holandskou kapelou THE UPSESSIONS.

Na podzim tohoto roku chystá kapela STO ZVÍŘAT sérii tří společných koncertů s vynikající holandskou kapelou THE UPSESSIONS. My máme to štěstí, že tuhle dvojnásobnou porci ska, reggae, rocksteady, ale i swingu naservírují STO ZVÍŘAT A THE UPSESSIONS také u nás, kde bude pořízen záznam Českou televizí do pořadu LIVE. Zdaleka se nejedná o náhodné setkání, s touto sestavou už Zvířata měla tu čest na podzim roku 2010 při oslavě svých 20. narozenin, kdy tahle holandská prvotřídní rocksteady partička předskakovala Zvířatům ve vyprodané pražské Incheba Aréně. Holandská úderka v zelených teplákových soupravách tehdy zvířecí publikum rozhodně nezklamala. A jelikož na postu baskytaristy ve Zvířatech už 10 let září holanďan Wilco Versteeg, jedná se o spojení více než logické. Nenechte si tuhle výjimečnou říjnovou česko-holandskou oslavu veselé a skočné muziky rozhodně ujít !

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sto zvířat + The...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)