Přejít na stránky Ticketpro.cz

Masterplan (GER), support: Mystic Prophecy (GER) a Sebastien (CZE)

Adresa:

PRAHA 3, Koněvova 13

Termín: 19.10.2013

19říjen čtvrtek 01:00

Žánr: koncertymetal


I hlavní město si zaslouží pořádnou dávku poctivého melodického metalu, proto v Matrixu můžete naplno prožít "Novum Initium" (nový začátek). Skupina, kterou herr Grapow (ex-HELLOWEEN) znova poskládal od základů - MASTERPLAN - přijede zahrát i do Prahy.

MASTERPLAN zažívají světový comeback - buďte v Praze u toho.

 I hlavní město si zaslouží pořádnou dávku poctivého melodického metalu, proto v Matrixu můžete naplno prožít "Novum Initium" (nový začátek). Skupina, kterou herr Grapow (ex-HELLOWEEN) znova poskládal od základů - MASTERPLAN - přijede zahrát i do Prahy. Představí tam nejen novou sestavu, kde vedle "starých" Rolanda (kytara) a Axela Mackenrotta (klávesy) basu hraje Jari Kainulainen (ex-STRATOVARIUS), do bicích mlátí Marthus Škaroupka (CRADLE OF FILTH) a zpívá Rick Altzi (ex-AT VANCE), ale i nové album "Novum Initium", jež vyšlo v půli června. Morava se v létě přesvědčila, že i bez Jorna to kapele perfektně šlape, na podzim přijdou na řadu i Čechy. Support na pražském koncertě, stejně jako na deseti dalších evropských akcích, bude MASTERPLAN dělat česká parta kolem George Raina SEBASTIEN (CZ) a Mystic Prophecy (GER).

Rezervujte si ve svém programu místo na 19. října, na pořádný metalový mejdan v klubu Matrix.

 

A hlavně "Keep Your Dream Alive"!

http://www.youtube.com/watch?v=BQ4BlRwKMRo

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - PRAHA 3 Akce v MČ PRAHA 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Masterplan (GER),...

Sportovní centrum OlšankaPraha (565 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (769 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.2 km)