Přejít na stránky Ticketpro.cz

EC 2013: Cascaderu/FR + Boris Carloff/ CZ

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 21.11.2013

21listopad čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypunk


V bílé motocyklistické helmě, pod níž na pódiu skrývá svoji tvář, vypadá Alexandre Longo alias Cascadeur jako bratranec kolegů Daft Punk

V bílé motocyklistické helmě, pod níž na pódiu skrývá svoji tvář, vypadá Alexandre Longo alias Cascadeur jako bratranec kolegů Daft Punk. A stejně jako pařížští roboti či krajané Air , umí i on polidštit chladné zvuky syntezátorů a stvořit z nich cosi velmi lidského. Náladu skladeb dotváří jeho hlas – křehký, androgynní a zranitelný, který novináři často přirovnávají k Antony Hegertymu.

Boris Carloff v sobě nezapře studiového mága, producentského perfekcionistu, který se proslavil prací na deskách domácí hudební špičky od Sunshine, přes A Banquet až ke Kryštof.

Jeho loňské album Escapist si odneslo ocenění kritiků Apollo za nejlepší desku roku 2012 a čtyři nominace na ceny Anděl, z nichž dvě Carloff také proměnil. „The Escapist je nonšalantní zvuková výprava, která se nebojácně noří do temných zákoutí lidské duše.“ napsal Musicserver.cz o desce, kterou Carloff natáčel s bubeníkem Doughtem Yowellem (Suzanne Vega) či zpěvákem Ghetto Priesttem (Asian Dub Foundation, Massive Attack). Letos v květnu se deska dočkala i mezinárodní 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce EC 2013: Cascaderu/FR +...

Žižkovská televizní věžPraha (204 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (609 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 605 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (197 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 608 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 413 m)