Přejít na stránky Ticketpro.cz

Babyshambles

Adresa:

Praha 1, Vodičkova 36

Termín: 9.12.2013

9prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyWorldrockindiepunk


Babyshambles jsou anglická indie rocková kapela, která vznikla v Londýně. K V prosinci, konkrétně 9.12.2013, představí nové album i Pražanům, a to v Lucerna Music Baru.

Babyshambles jsou anglická indie rocková kapela, která vznikla v Londýně. Kapelu založil Pete Doherty po svém působení v The Libertines a Babyshambles se brzy stali jeho hlavním projektem. Babyshambles čerpají inspiraci z punku a ska, vydali dvě alba, jedno EP a spoustu singlů. V polovině roku 2003 byl Pete Doherty odejit z The Libertines do doby, než se zbaví své závislosti na drogách a alkoholu. Doherty odpověděl založením alternativní kapely, do které přizval původního člena Libertines, zpěváka Steve Bedlowa. První singl “Babyshambles” vyšel v dubnu 2004 na labelu High Society Records. Obal dělala Sophie Thunder.

Babyshambles hráli ve složení Patrick Walden- kytara, Gemma Clarke- bicí a Jamie a Peter Junior Perrettovi na kytaru a basovou kytaru. Později na basovou kytaru hrál Drew McConnell.

V dubnu a květnu 2005 natočili s Mickem Jonesem z Clash jako producentem své debutové album Down in Albion.

V říjnu 2007 Babyshambles vydali své druhé album Shotter’s Nation.

Počátkem roku 2013 oznámil časopis NME, že Babyshambles natáčejí třetí album s bubeníkem Stereophonics Jamie Morrisonem. Album by mělo během roku a turné je plánováno na podzim 2013.

V prosinci, konkrétně 9.12., představí nové album i Pražanům, a to v Lucerna Music Baru.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Babyshambles

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (694 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (771 metrů)

The Emblem HotelPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (680 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (462 m)